La Maison Di San Felice

  • 99 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα La Maison Di San Felice Μπολόνια απέχει 950 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Bologna Centrale και μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό της Μπολόνιας.

Το διαμέρισμα La Maison Di San Felice περιλαμβάνει χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Βελτιώστε τη διαμονή, χρησιμοποιώντας ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη που παρέχονται σ' αυτό το κατάλυμα.

Η Βασιλική του Αγίου Φραγκίσκου απέχει περίπου 200 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα, ενώ η Εθνική Πινακοθήκη της Μπολόνιας είναι σε απόσταση περίπου 1 χλμ. Ενορία της Santa Maria della Vita επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 14 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Piazza dei Martiri βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Maison Di San Felice Μπολόνια
Agrada Flat Pratello - Family Aparment In The Heart Of The City
Τιμή μόνο για κινητά

Agrada Flat Pratello - Family Aparment In The Heart Of The City

10
Εξαιρετικό 3 σχόλια
78 μ από το κατάλυμα
USD 578 USD 520
ανά νύχτα
La Ginevra Boutique Home In Bologna
Τιμή μόνο για κινητά

La Ginevra Boutique Home In Bologna

9.0
Άριστο 77 σχόλια
119 μ από το κατάλυμα
USD 267 USD 240
ανά νύχτα
Made In Bologna
Τιμή μόνο για κινητά

Made In Bologna

9.6
Εξαιρετικό 320 σχόλια
126 μ από το κατάλυμα
USD 293 USD 264
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: από 07:00 έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα La Maison Di San Felice;
      Το διαμέρισμα La Maison Di San Felice βρίσκεται κοντά σε Mercato delle Erbe.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα La Maison Di San Felice;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα La Maison Di San Felice περιλαμβάνουν Ναός Αγίου Ιακώβου, που απέχει 14 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα La Maison Di San Felice;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα La Maison Di San Felice θα είναι 114€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Yoshi Ramen και ScemuA και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο της Μπολόνια-Μπόργκο Πανιγκάλε
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Maison Di San Felice Μπολόνια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο